loading...

سایت ساکنین مسکن مهر پردیس

تاثیر اعتراضات متقاضیان مسکن مهر فاز 11 بر عملکرد دولت حذف نامه افزایش 12 میلیونی از کارتابل متقاضیان فاز 11 پردیس در پی اعتراضات گروه کثیری…

کانال مسکن مهر پردیس فاز 11
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس، خصوصا فاز 11 (کوزو) به کانال و گروه این مجموعه در تلگرام بپیوندید و با دیگر ساکنین فاز 11 (دره آرا) همگام شوید. برای عضویت در گوشی همراه خود تصویر زیر را لمس کنید و یا در یکی از چت های تلگرام عبارت faz11@ را تایپ و وارد گفتگوها شوید.


کانال و گروه تلگرام ساکنین مسکن مهر پردیس

امین قنبری بازدید : 735چهارشنبه 12 آذر 1393 زمان : 4:37بعد از ظهر نظرات ()

تاثیر اعتراضات متقاضیان مسکن مهر فاز 11 بر عملکرد دولت

حذف نامه افزایش 12 میلیونی از کارتابل متقاضیان فاز 11 پردیس

در پی اعتراضات گروه کثیری از متقاضیان فاز 11 مسکن مهر پردیس ، شرکت عمران شهر جدید پردیس اقدام به حذف نامه افزایش قیمت مسکن مهر در این فاز از روی کارتابل متقاضیان نمود.اما این کافی نیست و این موضوع تاثیر حرکات دسته جمعی متقاضیان را در آِنده فاز 11 و مسکن مهر نمایان می کند.امیدواریم که با برنامه ریزی های مستمر در رسیدن به واحدهای خود همه مشارکت کنند.


متاسفانه نامه اصلاح شد و دو مرتبه بر روی سایت قرار گرفت با این تفاوت که محدودیت زمانی برای پرداخت از نامه حذف شده است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محمد جاوید در تاریخ 1393/9/15 و 11:56 دقیقه ارسال شده است

هم ضرب الاجل برداشته شده و هم بهانه اطاعت از دستور رهبری را حذف کردن ..... عجب ...... پس یعنی اگر اعتراضی نمیکیردیم، با تظاهر به اینکه ما مطیع رهبریم، و با سوء استفاده از فرمان رهبر بزرگوارمان ما را مجبور به پذیرفتن زورگیری های متداولشان میکردند ..... زنده باد مردمی که در تجمعات حضور پیدا کردند واز حقشان دفاع کردند .... به امید تداوم این اتحاد تا رسیدن به خواسته بر حقمان ....

این نظر توسط محسن در تاریخ 1393/9/15 و 8:57 دقیقه ارسال شده است

معاون سابق برنامه‌ریزی وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با تسنیم:
افزایش قیمت مسکن مهر پردیس ارتباطی به دولت دهم ندارد
خبرگزاری تسنیم:معاون سابق برنامه‌ریزی وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که افزایش اخیر قیمت مسکن مهر هیچ ارتباطی به دولت دهم ندارد، گفت:‌هرگونه تغییر قیمت در دولت دهم،همان زمان اجرا شد و مسکن مهر را با آورده ۹۰ درصدی متقاضیان تحویل دولت جدید دادیم.
printنسخه قابل چاپ

سیدعلی لطفی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با بیان این‌که پروژه‌های مسکن مهر را با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی به دولت یازدهم تحویل دادیم، اظهار کرد: اخیرا یکی از معاون وزیر راه و شهرسازی گفته افزایش قیمت مسکن مهر که به تازگی روی داده (فاز 11 مسکن مهر پردیس) بر اساس مصوبه دولت قبل بوده است، این اظهارات را 100 درصد رد می‌کنم، چراکه افزایش قیمت مسکن مهر براساس دستورالعمل ابلاغی دیماه سال 1392 معاون آقای آخوندی در حال انجام است.

وی با انتقاد از این‌که بعد از یکسال و اندی از فعالیت دولت یازدهم، برخی مسئولان دولتی، دولت دهم را مسبب افزایش قیمت مسکن مهر معرفی می‌کنند، تصریح کرد: بنده نماینده ویژه وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر پردیس بودم و با قاطعیت اعلام می‌کنم افزایش قیمت مسکن مهر هیچ ارتباطی با دولت گذشته ندارد.

لطفی‌زاده با بیان این‌که تمام هم و غم دولت دهم تحویل مسکن به مردم با کمترین قیمت و بهترین کیفیت بوده و دست اندرکاران مسکن مهر این خدمت را عبادتی خالصانه می دانسته و می دانند، تصریح کرد: متأسفانه دولت یازدهم با نگاه سیاسی به طرح مسکن مهر که طرحی مبتنی بر قانون و گفتمان حضرت امام(ره) است، تلاش می‌کند یکی از بزرگترین دستاوردهای نظام اسلامی در خدمت به مردم و به‌ویژه اقشار کم درآمد را با حاشیه‌سازی های مختلف مخدوش کند، اما مردمی که این واحدها را تحویل گرفته یا در انتظار تحویل آن هستند و همچنین عموم مردم کشور که از خانه‌‌دار شدن هموطنان خود صمیمانه خوشحال می شوند، فریب این القائات را نمی‌خورند.

وی گفت: در قانون ساماندهی و مصوبات دولت دهم، نحوه تأمین مالی برای احداث تاسیسات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر کاملاً مشخص است و اظهارات برخی مسئولان دولت کنونی در این رابطه صحت ندارد.

معاون سابق برنامه‌ریزی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به مصوبه دولت یازدهم در خصوص افزایش قیمت مسکن مهر، یادآور شد: ‌دیماه سال 92 مصوبه جدیدی از سوی معاونت امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به تایید وزیر راه و شهرسازی (آقای آخوندی) رسید که بر اساس آن تا مبلغ 110 هزار تومان به قیمت هر مترمربع مسکن مهر افزوده شد.

لطفی‌زاده با تاکید بر این‌ که بر اساس این مصوبه که ربطی به دولت دهم ندارد، مجوز افزایش قیمت مسکن مهر صادر شد، گفت: متأسفانه برخی مسئولان جدید وزارت راه و شهرسازی به دنبال عوام‌ فریبی بوده و با متهم کردن دولت دهم درصدد سرپوش گذاشتن به ناکارآمدی خود هستند. آنها به جای گزارش عملکرد خود و بیان دستاوردهای دولت یازدهم، مدام به دنبال فرافکنی هستند و این کار صحیحی نیست.

وی با اشاره به ادعای مظلومیت دولت یازدهم از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مظلوم مردمی هستند که به احترام نظام اسلامی، بی توجهی مسئولان جدید به حق مسلم خود، یعنی خانه دارشدن را که در قانون اساسی هم آمده است با خویشتنداری تحمل می‌کنند و مصائب ناشی از تأخیر مسئولان جدید در تکمیل و تحویل خانه‌های خود را با بزرگ منشی تحمل کرده تا بی تدبیری عده‌ای، لطمه به نظام اسلامی وارد نسازد.

به گزارش تسنیم، چندی پیش مدیرعامل شرکت عمران پردیس از افزایش 12 میلیون تومانی مسکن مهر پردیس (فاز 11) خبر داده و برای واریز این مبلغ تا 30 آذرماه سال‌جاری به متقاضیان مهلت تعیین کرده بود، ولی‌پور یکی از دلایل این افزایش قیمت را مصوبه دولت دهم اعلام کرده بود.

به تازگی نیز نریمان، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران نیز با تاکید بر این‌که دولت یازدهم در بحث مسکن مهر \"مظلوم\" واقع شده مسبب افزایش قیمت مسکن مهر را دولت دهم معرفی کرده بود.

نامه افزایش قیمت مسکن مهر در دولت یازدهمانتهای پیام/
اخب

این نظر توسط مجید در تاریخ 1393/9/15 و 8:32 دقیقه ارسال شده است

این نامه رو بردن فقط یه کم ازش حذف کردن دوباره گذاشتن خیلی کثافتن اخه مردم ازکجا بیارن
کی به فکر مردمه مسئولین تازه میخوان برای جوانان مسکن ارزان بسازن دروغگو تر از اینا خودشونن در ضمن اونموقع که گفتن علی الحساب مبلغ 15 میلیون بود نه 28 میلیون که بخواد علی الحساب باشه باید مردم پول نریزن وتجمع کنن حتی شده برای مطالبات خود 10 روز جلوی مسکن مهر پردیس چادر بزنن تا این دروغها برملا بشه

این نظر توسط دانی در تاریخ 1393/9/14 و 2:24 دقیقه ارسال شده است

نامه حذف نشده فقط اصلاح شده که در کل قضیه فرقی نکرده
12 تا رفته تو پاچمون
پاسخ : حق با شماست.نامه دوباره اصلاح شد و بر روی سایت قرار گرفت.

این نظر توسط بهنام در تاریخ 1393/9/13 و 19:53 دقیقه ارسال شده است

نامه که هنوزم هست فقط دیگه مهلتی تعیین نشده برای پرداخت.
پاسخ : حق با شماست.نامه دوباره اصلاح شد و بر روی سایت قرار گرفت.
حداقل یه بار باعث خوشحالی ما شدن که لا اقل برای یک بار فکر کنیم که بعضیا آدم هستن و مردم رو درک کردن!ولی به نظر اشتباه کردیم...

این نظر توسط unknown در تاریخ 1393/9/12 و 17:56 دقیقه ارسال شده است

tabrik


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • سامانه هوشمند مسکن مهر

    آمار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • تعداد اعضا : 1923
  • بازدید امروز : 143
  • باردید دیروز : 3,024
  • بازدید ماه : 80,034
  • بازدید کلی : 2,711,419