گرفتاری‌های مسکن مهر با وزارت نیرو و تعهداتی که زیربارش نرفتند
--------------------------------------------------------------------

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل سابق شرکت عمران پردیس در یکی از آخرین گفتگوهای رسانه ای خود که قبل از برکناری انجام داد، از گرفتاری های خاص خود و مسکن مهر با وزارت نیرو گفت و به تعهداتی اشاره کرد که پول آنرا گرفتند ولی از اجرای آن شانه خالی می کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، در بخش نخست گفت‌وگوی تفصیلی با مهدی هدایت مدیرعامل برکنارشده پردیس که چند روز مانده به نوروز 93 در تسنیم منتشر شد، مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس از مصائبی گفت که پروژه‌های مسکن مهر این شهر مدت‌هاست گرفتار آن شده‌اند. گرفتاری‌هایی که شرکت عمران پردیس در تحقق اهداف خود یعنی به سرانجام رساندن پروژه‌های مسکن مهر و تحویل آنها به متقاضیان را دچار موانع متعددی کرده است.
در بخش دوم این گفت‌وگو جدیدترین روند پروژه‌های مسکن مهر این شهر تشریح شد. هدایت از اجرای زیرساخت‌های خدماتی مرحله دوم پروژه‌های مسکن مهر پردیس توسط وزارت راه و شهرسازی به‌عنوان راهکاری مناسب برای جبران کم‌کاری‌های وزارت نیرو یاد کرد. وی با تاکید بر این‌که وزارت نفت در نصب انشعاب گاز بسیار بهتر از وزارت نیرو عمل کرده از تغییر رویکردها پس از روی کار آمدن دولت یازدهم در حوزه مسکن مهر به‌عنوان یکی از امتیازات برجسته در پردیس نام برد.