loading...

سایت ساکنین مسکن مهر پردیس

آخرین اخبار از تحویل واحدهای مسکن مهر| زمان تحویل واحدهای مسکن مهر | سایت ساکنین مسکن مهر پردیس | سایت ساکنین فاز 11 پردیس | مسکن مهر پردیس | مسکن مهر کوزو | دره آرا | ثبت نام و تحویل مسکن مهر | آخرین اخبار مسکن مهر

کانال مسکن مهر پردیس فاز 11
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس، خصوصا فاز 11 (کوزو) به کانال و گروه این مجموعه در تلگرام بپیوندید و با دیگر ساکنین فاز 11 (دره آرا) همگام شوید. برای عضویت در گوشی همراه خود تصویر زیر را لمس کنید و یا در یکی از چت های تلگرام عبارت faz11@ را تایپ و وارد گفتگوها شوید.


کانال و گروه تلگرام ساکنین مسکن مهر پردیس

مینو مصیبی بازدید : 301سه شنبه 04 آبان 1395 زمان : 2:49بعد از ظهر نظرات ()

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، طی هفته‌ای که گذشت قیمت نهایی پروژه‌های مسکن مهر یکی از موضوعات داغ این طرح بود.  قرار بود نیمه مهرماه امسال قیمت نهایی واحدهای باقیمانده مسکن مهر پردیس اعلام شود، اما در فاصله یک روز مانده تا پایان اولین ماه برگریزان خبری از تحقق این وعده مسئولان و مدیران وزارت راه و شهرسازی نیست.

از سوی دیگر در روزهای گذشته یک "اشتباه لفظی" باعث بروز امیدواری‌هایی در بین متقاضیان مسکن مهر برای کاهش قیمت‌های مسکن مهر شد. جاییکه احمد اصغری مهرآبادی در یک برنامه تلویزیونی رقم 29 میلیون و 700 هزار تومان را برای قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر فاز 11 پردیس اعلام کرد. اظهاراتی که واکنش‌های متعددی را به دنبال داشت تا پس از چند روز قائم مقام وزیر درباره آن بگوید :« اعلام قیمت 29 میلیون تومانی اشتباه لفظی بود.»

مینو مصیبی بازدید : 209سه شنبه 04 آبان 1395 زمان : 2:35بعد از ظهر نظرات ()

خبرگزاری میزان- مسکن مهر پردیس جزء یکی از آخرین پروژه‌های مسکن مهر به شمار می‌آید که مشکلات فراوان این پروژه و بالا رفتن قیمت واحدهای آن نارضایتی بسیاری از مشترکین را به همراه داشته است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، طرح ایجاد مسکن مهر یکی از موضوعاتی است که با روی کارآمدن دولت قبل آغاز شد و در ابتدا به ساری از افراد به امید خانه دار شدن تمام پس‌انداز خود را در این مسیر قرار دادند تا شاید از این طریق سرپناه امنی با حداقل هزینه برای خود داشته باشند.
 
این در حالی است که روند ساخت و تحویل این مسکن‌ها در ابتدای اجرای طرح خوب به نظر می‌رسید و همه از متقاضیان از این روند رضایت داشتند تا جایی که  بعد از گذشت چند ماه از شروع اجرای آن نارضایتی مردم از زمان تحویل و افزایش هزینه برآورد واحدهای این مسکن افزایش یافت.
 
حال بعد از گذشته چندین سال از اجرای آن طرح با وجود مشکلات و نارضایتی‌های فراوان بسیاری از این واحدهای آماده و به متقاضیان تحویل داده شد ولی مشکلات واحدهای مسکن مهر پردیس همچنان این روزهای داد مردم را درآورده است  و علاوه بر گذشتن از زمان تحویل واحدها هزینه آن نیز چندین برابر افزایش یافته است.

 

امین قنبری بازدید : 401دوشنبه 03 آبان 1395 زمان : 2:13بعد از ظهر نظرات ()

شنیده ها حاکی از آنست که حدود 800 میلیارد تومان از آورده مردم که می بایست تنها و تنها صرف ساخت واحدهای مسکن مهر می شد، صرف ساخت پل و تونل و ... در مسکن مهر پردیس شده است. از این رو اعضای سایت و گروه های ساکنین مسکن مهر به این موضوع واکنش نشان داده اند و در گردهمایی دوم آبان خواستار دریافت پاسخ بیانیه 4 مهر از وزارت راه و شهرسازی شدند. متقاضیان بر این عقیده اند که دولت اجازه هزینه آورده متقاضیان را در امری جز ساخت واحدها نداشته و ندارد و می بایست مبالغ برداشت شده را به حساب متقاضیان بازگرداند.
به همین جهت جدولی تنظیم شده است که میزان آورده مردم در صورت بازگشت این مبالغ به حساب ها را در صورت قبول آنالیز قیمت های ارائه شده توسط مردم را مشخص می کند. جدای از اینکه مردم مبالغ اعلامی توسط شرکت عمران را قبول ندارند، لیکن در صورت بازگرداندن این مبالغ برداشت شده شاهد کاهش 10 تا 14 میلیونی آورده در فازهی مختلف پردیس خواهیم بود.
در ادامه جدول مذکور برای دانلود آورده شده است.

امین قنبری بازدید : 1027دوشنبه 03 آبان 1395 زمان : 1:30بعد از ظهر نظرات ()

مسکن مهر پردیس که به علت همجواری با تهران و موقعیت ایده آل واحدهای این شهر که در آینده احتمال شاهد بودن ارزش افزوده بالای این واحدها خواهیم بود، در حال حاضر با مشکلات جدی روبروست و عملا به بن بست رسیده است.

حدود یک ماه پیش که قیمت های فاز 8 این شهر در جریان اعتراض و تجمع متقاضیان مسکن مهر این شهر مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی شاهد کاهش 14 میلیونی بود، بصورت رسمی از سوی شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام شد. کاهشی که البته در پی افزایش چندین درصدی رخ داد و عملا خبری از کاهش آورده مردم نمی داد.

با توجه به فرآیند کند تحویل واحدها در این شهر و امکان عدم تحویل تمامی واحدهای این شهر تا پایان سال 96 بدلیل نبود اهتمام جدی به تکمیل و تحویل این واحدها از سوی مسئولین، دو جدول از افزایش قیمت های مستقیم و غیرمستقیم مترتب شده بر این واحدها آورده شده است که نشان از مغفول ماندن موضوع مهمی در معادلات مسئولین دارد و آن هم خسارت های ناشی از عدم تحویل در موعد مقرر 18 ماهه است. در ادامه هر دو جدول ارائه شده را دانلود و بررس یکنید. یکی از این جداول مربوط به قیمت تمام شده این واحدها به شرط تحویل تا پایان سال 95 و دیگری مربوط به قیمت تمام شده این واحدها به شرط تکمیل تا پایان سال 96 می باشد.

 

تعداد صفحات : 143

اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • گروه ویژه فاز 8  گروه ویژه فاز 5

  سامانه هوشمند مسکن مهر

  آمار سایت
 • افراد آنلاین : 8
 • تعداد اعضا : 1558
 • بازدید امروز : 3,050
 • باردید دیروز : 2,272
 • بازدید ماه : 77,337
 • بازدید کلی : 2,096,382