loading...

سایت ساکنین مسکن مهر پردیس

آخرین اخبار از تحویل واحدهای مسکن مهر| زمان تحویل واحدهای مسکن مهر | سایت ساکنین مسکن مهر پردیس | سایت ساکنین فاز 11 پردیس | مسکن مهر پردیس | مسکن مهر کوزو | دره آرا | ثبت نام و تحویل مسکن مهر | آخرین اخبار مسکن مهر

کانال مسکن مهر پردیس فاز 11
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس، خصوصا فاز 11 (کوزو) به کانال و گروه این مجموعه در تلگرام بپیوندید و با دیگر ساکنین فاز 11 (دره آرا) همگام شوید. برای عضویت در گوشی همراه خود تصویر زیر را لمس کنید و یا در یکی از چت های تلگرام عبارت faz11@ را تایپ و وارد گفتگوها شوید.


کانال و گروه تلگرام ساکنین مسکن مهر پردیس

امین قنبری بازدید : 7494شنبه 22 تير 1392 زمان : 3:39بعد از ظهر نظرات ()

در این پست اطلاعات لازم برای انتخاب واحد , جزئیات مراحل انتخاب واحد, نام پروژه هایی که در زمان های مختلف برای انتخاب واحد قرار می گیرد و ... توسط اعضایی که برای آنها دعوتنامه ارسال شده و انتخاب واحد کرده اند قرار می گیرد .

مراحل انتخاب واحد مسکن مهر پردیس :
1- نگهبانی ( کنترل دعوتنامه انتخاب واحد )
در این مرحله برگه انتخاب واحد شما , مدارک شناسایی ( شناسنامه و کارت ملی ) چک میشه حتماً موقع انتخاب واحد اصل شناسنامه و کارت ملی خودتون رو همراه داشته باشید .
2- کنترل صحت اطلاعات متقاضی در سامانه
در این مرحله شما باید به باجه شماره 1 مراجعه کنید , در این مرحله دوباره مدارک شما داخل سیستم چک میشه و در صورتی که مدارک شما ناقص یا ناخوانا نباشند شما باید به باجه ای که در دعوتنامه ذکر شده مراجعه کنید.
3- انتخاب واحد ( حداکثر زمان انتخاب واحد 20 دقیقه می باشد )
در این مرحله شما اول به باجه فنی مراجعه کنید تا راهنمایی های لازم در مورد انتخاب واحد را به شما انتقال دهند , بعد از روی نقشه هایی که به صورت بنر در این سوله وجود دارند استفاده کنید و واحد خودتون را از بین بلوک ها و واحدهایی که در دسترس هستند انتخاب کنید ( البته در قسمت کپی این سوله نقشه ها به فروش می رسند , در همین تالار هم نقشه ها موجود می باشند )
بعد از انتخاب بلوک و واحد مورد نظرتون به باجه ای که در دعوتنامه ذکر شده مراجعه کنید تا انتخابتون را براتون ثبت کنند ( مانیتور به سمت شما بوده و می توانید مشخصات واحد انتخابیتون را مشاهده کنید )
4- پرینت و امضاء قرارداد پیش فروش
بعد باید کمی منتظر باشید تا برای امضاء قرارداد صداتون کنند ( از زمان انتخاب واحد تا زمان امضای قرارداد حدود یک ساعت یا یکساعت و نیم طول می کشه )
تذکر مهم : تمامی مدارکی که در روز ثبت نام با خود برده بودید همراه داشته باشید ( اجاره نامه . گواهی اشتغال . دفتر بیمه . شناسنامه و کارت ملی ... خلاصه هرچی مدرک شناسایی هست با خودتون ببرید ) , چون در صورتی که به مدارک شما ایراد بگیرند دوباره باید برای اسکن مدارک فوق به باجه ویرایش مدارک مراجعه کنید تا مدارکتون اسکن شود .

امین قنبری بازدید : 804دوشنبه 17 تير 1392 زمان : 9:46بعد از ظهر نظرات ()

قیمت مسکن مهر پردیس از سال گذشته تا کنون حدود 80 درصد افزایش داشته است. مسوولان مسکن مهر معتقدند این افزایش به دلیل افزایش هزینه مصالح و توسعه زیرساخت ها بوده است.

امین قنبری بازدید : 680دوشنبه 17 تير 1392 زمان : 7:11قبل از ظهر نظرات ()

با سلام...

بعد از افزایش 8 میلیون تومانی واحدهای فاز 11 مسکن مهر پردیس،در برخی از خبرگزاری ها و سایت ها عنوان شد که نباید مردم به این شایعات توجه کنند و افزایش قیمتی نخواهیم داشت و تنها ممکن است بابت افزایش قیمت مصالح و تورم بازار افزایشی به اندازه دو میلیون و سیصد هزار توامن برای هر واحد فزا 11 منظور گردد..حال چند هفته ای از آن موضوع گذشته و متوجه شدیم که شایعات بی دلیل هم نبوده و بقول سخن معروف:

«تا نباشد چیزکی ، مردم نگویند چیزها.»

حالا الان قیمت واحدهای فاز 11 به 28 میلیون تومان تغییر کرد و با وجود مخالفت های مردم،چاره ای جز قبول این افزایش نداشتیم.اما علی رغم این افزایش قیمت ها ، اعلام شده است که برای تکمیل خدمات زیربنایی می بایست افزایش دیگری را تجربه کنیم.اما این بار با درایت!و حمایت! مسئولین اجازه نمی دهیم که به مردم فشار بیاید و قسمتی از این افزایش قیمت ها را دولت برعهده میگیرد و بخشی از آن را متقاضیان تقبل می کنند....

کاری از دست ما متقاضیان بر نمی اید الا اعتراض و آن هم انگ تلاش برای براندازی نظام را بدنبال دارد و ...سکوت....بهترین راه سکوت است...

صحبت ها از تحویل واحدهای فاز 11 تا آخر تابستان 92 و پایان کار دولت بود و الان صحبت از تحویل 10 هزار واحد کوزو تا پایان سال 92 است...

می دانم....خوب می دانم و می دانیم که این ضلم و عوام فریبی ادامه خواهد داشت....

همه ما خوب می دانیم که زمستان فرا خواهد رسید و ما را به انتظار بهار خواهند نشاند...می دانیم که جیب هایی هنوز جای پر شدن دارند و گلوهایی هنوز تشنه خوردن خون این مردم مستضعفی هستند که دل به خانه های در دل بیابان بسته اند...

من به همه شما قول می دهم که در بهترین حالت این واحدها را بهار 94 تحویل ما بدهند...

برای شما تلخ است و برای من که آرزوی خانه دار شدن دارم...تحمل روزهای اوارگی و فروختن دار و ندار برای رسیدن به هیچ....برای همه ما مشکل است...اما فقط امیدوارم که روزی به یاد داشته باشید که برای بدست اوردن و ساخت این شهر چقدر زحمت کشیده ایم و اجازه ندهید کسی از خارج مجموعه برای ما تصمیم بگیرد.

منتظر افزایش قیمت های بعدی شما و وعده های توخالی شما مسئولین عزیز هستیم....

تعداد صفحات : 146

اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • سامانه هوشمند مسکن مهر

    آمار سایت
  • افراد آنلاین : 6
  • تعداد اعضا : 1919
  • بازدید امروز : 2,070
  • باردید دیروز : 2,691
  • بازدید ماه : 76,005
  • بازدید کلی : 2,707,390