close
تبلیغات در اینترنت
سایت ساکنین مسکن مهر پردیس - 6
loading...

سایت ساکنین مسکن مهر پردیس

آخرین اخبار از تحویل واحدهای مسکن مهر| زمان تحویل واحدهای مسکن مهر | سایت ساکنین مسکن مهر پردیس | سایت ساکنین فاز 11 پردیس | مسکن مهر پردیس | مسکن مهر کوزو | دره آرا | ثبت نام و تحویل مسکن مهر | آخرین اخبار مسکن مهر

کانال مسکن مهر پردیس فاز 11
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس، خصوصا فاز 11 (کوزو) به کانال و گروه این مجموعه در تلگرام بپیوندید و با دیگر ساکنین فاز 11 (دره آرا) همگام شوید. برای عضویت در گوشی همراه خود تصویر زیر را لمس کنید و یا در یکی از چت های تلگرام عبارت faz11@ را تایپ و وارد گفتگوها شوید.


کانال و گروه تلگرام ساکنین مسکن مهر پردیس

مجید بختیاری بازدید : 239سه شنبه 30 آذر 1395 زمان : 9:1قبل از ظهر نظرات ()

تاریخ خبر 29  آذر  95

اخوندی:از روز اول با مسکن مهر مخالف بودم وهنوز هم مخالفم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
وزیر راه و شهرسازی گفت: می‌توانستم از روز اول وزارتم با یک قیچی دنبال افتتاح واحدهای مسکن باشم اما چون معتقدم به زیان منافع ملی است از روز اول با آن مخالف بودم و هنوز هم مخالفم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، «عباس آخوندی» امشب در مراسم انعقاد قرارداد و تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بنادر اظهار داشت: در موقعیتی قرار گرفته‌ایم که باید تغییر گفتمان در حوزه اقتصاد صورت بگیرد.
 

مجید بختیاری بازدید : 611دوشنبه 29 آذر 1395 زمان : 5:27بعد از ظهر نظرات ()


⭕️اتحادی چشمگیر در عمل

صبح امروز ۲۹ آذر ماه ۹۵، نزدیک به هزار نفر از مالکان مسکن مهر با حضور در مقابل دادسرای کارکنان دولت، لیستی از شاکیان برای مطالبه خسارت دیرکرد تحویل واحدها تهیه شد که بیش از ۶۰۰ مالک مسکن مهر آن را امضا کردند.

دادخواست به همراه لیست شاکیان توسط تعدادی از متقاضیان تقدیم دادستانی شد و به محض ارسال پرونده به شعبه مورد نظر مراحل بعدی شکایت اعم از احراز هویت و تکمیل فرم های مربوطه و گرفتن وکیل (چه بصورت کلی و چه بصورت انفرادی) به اطلاع عموم خواهد رسید.

این حرکت قدم نهادن در راهیست که به شرکت عمران بفهمانیم نمی تواند تحت هر عنوانی به طولانی شدن زمان تحویل فکر کند و مالکان واحدها پیگیر مطالبات خود هستند. بهتر آنست که هر چه سریعتر اقدام به تحویل واحدهای بیش از هشتاد هزار متقاضی نماید. راهی که یکی از متقاضیان مسکن مهر با شجاعت در آن قدم نهاده و موفق شده است.

به تمامی شاکیان از تمامی گروه های مسکن مهر (ساکنین، متقاضیان و وحدت) توصیه میشود با گرفتن پرینت کلی حساب مسکن مهر خود، لیستی از برداشت های حساب خود تهیه کنند.

نمونه این لیست بزودی در سایت با توضیحات کامل نحوه تهیه منتشر خواهد شد. در صورت تماس با شاکیان نسبت به ارائه مدارک برای تکمیل پرونده و ... حتما این لیست هم ارائه کنید.

مریم بیاتی بازدید : 261یکشنبه 28 آذر 1395 زمان : 11:25بعد از ظهر نظرات ()

مدارک مورد نیاز برای شکایت مطالبه خسارت دیرکرد

با توجه به جمع آوری مدارک مستند و مستدل توسط اعضای فعال گروه های مسکن مهر، آن دسته از عزیزانی که ۵ سری کپی مدارک تهیه کرده اند فردا ساعت ۹ صبح در میدان ارگ حضور پیدا کنند تا ثبت شکایت دسته جمعی برای مطالبه خسارت دیرکرد تحویل صورت پذیرد.

از آنجایی که رای تنها به نفع شاکیان پرونده صادر خواهد شد، لذا در صورتی که تا کنون موفق به تهیه مدارک مالکیت خود نشده اید با مدارک زیر برای ثبت نام خود در لیست شاکیان پرونده اقدام کنید تا شاید با رایزنی های بعدی بتوانیم رای به نفع افرادی که تنها به واسطه امضای شکایت اسمشان در پرونده است، بگیریم.

♦️ ۵ سری از کپی کارت ملی ثبت نام کننده اولیه یا خریدار با حضور و امضای مالک واحد یا نماینده ایشان

فردا 29/9/1395  ساعت ۹ صبح از طریق متروی پانزده خرداد خود را به محل تنظیم و تحویل شکایت برسانید.

این شکایت تنها برای مطالبه خسارت دیرکرد در تحویل واحدها توسط شرکت عمران و اعمال فشار بیشتر به این شرکت برای تحویل هر چه سریعتر واحدها می باشد.

مریم بیاتی بازدید : 383یکشنبه 28 آذر 1395 زمان : 10:54بعد از ظهر نظرات ()

29 آذر چه خبر است؟

یکی از مالکان مسکن مهر طی اقدامی تحسین برانگیز با شکایت از شرکت عمران و کارگزاری مسکن مهر، طلب خسارت تاخیر در تحویل واحدش نموده است و دادگاه حکم به نفع مالک صادر نموده است و شرکت عمران را ملزم به پرداخت خسارتی بالغ بر 25 میلیون تومان بعنوان تأخیر در تحویل واحد + هزینه دادرسی نموده است.
دانلود تصویر شکایت
لذا شکایتی از سوی تعدادی اعضای گروه متشکل از وکلای مجرب تهیه شده است تا سایر اعضا با به همراه داشتن 5 سری از مدارک زیر بصورت دست جمعی در روز 29 آذر شکایتی را تقدیم دادسرای کارکنان دولت واقع در میدان ارگ نمایند.
1⃣ کپی شناسنامه و کارت ملی، صورتجلسه انتخاب واحد (در صورت وجود)
2⃣ پرینت گردش کلی حساب مربوط به مسکن مهر ( با مراجعه به بانک های مسکن می توانید درخواست پرینت با مهر بانک نمایید که تمامی واریزها و برداشت ها در آن درج گردیده است.)
3⃣ هر مدرک دیگری که دلالت بر تخلف شرکت عمران و یا مالکیت شما دارد. مثل:
(پیامک، صورتحساب پرداخت اقساط تسهیلات مسکن مهر، اسکرین شات از سامانه هوشمند مسکن مهر، دعوت نامه انتخاب واحد مسکن مهر و ...)

‼️سعی می شود تا بصورت دست جمعی شکایتی را ثبت کنیم، لذا تحت هر شرایطی حضور بهم رسانید، چرا که تنها وجود نام شما در لیست شکات در انتهای دادخواست هم می تواند مثمر ثمر باشد چرا که بعضا وجود یکی از مدارک فوق می تواند دلالت بر اثبات حقانیت مالکیت شما داشته باشد و مهمترین مدرک شما پرینت حساب واحد مسکن مهر شماست. مهم نیست که شما خریدار امتیاز هستید و یا ثبت نام کننده امتیاز؛ مهم این هست که فی الحال شما با پرداخت وجهی مالکیت آن واحد را در اختیار دارید.

✔️همه فازها امکان شکایت دارند؟
بله. تمامی افرادی که واحدی را در پردیس ثبت نام کرده اند و یا واحدی را در پردیس خریده اند، با به همراه داشتن مدارک تایید کننده مالکیت ایشان می توانند در این برنامه حضور داشته باشند.

⭕️6 دی ماه چه خبر است؟
چند سری از 5 سری مدرک فوق الاشاره برای تقدیم لایحه تصدیق وقوع تخلف به هیات عمومی دیوان عدالت اداری برای صدور رای قطعی مبنی بر لغو مصوبات تامین خدمات زیربنایی و روبنایی از آورده مردم در روز ششم دی ماه مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در این روز، همگی با حضور در مقابل دیوان عدالت اداری خواهان صدور رای قطعی توسط هیات عمومی پس از یکسال خواهیم شد تا شاید مبالغی که تحت عنوان خدمات زیربنایی و روبنایی از حساب ها در تمامی فازها برداشته شده است و مدارک برداشت در پرینت حساب شما عزیزان موجود است، به لطف خداوند و حضور شما به حساب ها بازگردد و برای تکمیل پروژه دولت به فکر تامین منابع از محل های دیگری جز جیب متقاضیان باشد.

⭕️آیا شما هم می توانید به مانند این مالک مسکن مهر با شکایت از شرکت عمران و کارگزاری مسکن مهر، خسارت ناشی از تاخیر در تحویل بگیرید؟
 

تعداد صفحات : 143

اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • گروه ویژه فاز 8  گروه ویژه فاز 5

  سامانه هوشمند مسکن مهر

  آمار سایت
 • افراد آنلاین : 14
 • تعداد اعضا : 1689
 • بازدید امروز : 2,381
 • باردید دیروز : 2,310
 • بازدید ماه : 72,331
 • بازدید کلی : 2,292,303