loading...

سایت ساکنین مسکن مهر پردیس

آخرین اخبار از تحویل واحدهای مسکن مهر| زمان تحویل واحدهای مسکن مهر | سایت ساکنین مسکن مهر پردیس | سایت ساکنین فاز 11 پردیس | مسکن مهر پردیس | مسکن مهر کوزو | دره آرا | ثبت نام و تحویل مسکن مهر | آخرین اخبار مسکن مهر

کانال مسکن مهر پردیس فاز 11
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس، خصوصا فاز 11 (کوزو) به کانال و گروه این مجموعه در تلگرام بپیوندید و با دیگر ساکنین فاز 11 (دره آرا) همگام شوید. برای عضویت در گوشی همراه خود تصویر زیر را لمس کنید و یا در یکی از چت های تلگرام عبارت faz11@ را تایپ و وارد گفتگوها شوید.


کانال و گروه تلگرام ساکنین مسکن مهر پردیس

مریم بیاتی بازدید : 469یکشنبه 28 آذر 1395 زمان : 10:54بعد از ظهر نظرات ()

29 آذر چه خبر است؟

یکی از مالکان مسکن مهر طی اقدامی تحسین برانگیز با شکایت از شرکت عمران و کارگزاری مسکن مهر، طلب خسارت تاخیر در تحویل واحدش نموده است و دادگاه حکم به نفع مالک صادر نموده است و شرکت عمران را ملزم به پرداخت خسارتی بالغ بر 25 میلیون تومان بعنوان تأخیر در تحویل واحد + هزینه دادرسی نموده است.
دانلود تصویر شکایت
لذا شکایتی از سوی تعدادی اعضای گروه متشکل از وکلای مجرب تهیه شده است تا سایر اعضا با به همراه داشتن 5 سری از مدارک زیر بصورت دست جمعی در روز 29 آذر شکایتی را تقدیم دادسرای کارکنان دولت واقع در میدان ارگ نمایند.
1⃣ کپی شناسنامه و کارت ملی، صورتجلسه انتخاب واحد (در صورت وجود)
2⃣ پرینت گردش کلی حساب مربوط به مسکن مهر ( با مراجعه به بانک های مسکن می توانید درخواست پرینت با مهر بانک نمایید که تمامی واریزها و برداشت ها در آن درج گردیده است.)
3⃣ هر مدرک دیگری که دلالت بر تخلف شرکت عمران و یا مالکیت شما دارد. مثل:
(پیامک، صورتحساب پرداخت اقساط تسهیلات مسکن مهر، اسکرین شات از سامانه هوشمند مسکن مهر، دعوت نامه انتخاب واحد مسکن مهر و ...)

‼️سعی می شود تا بصورت دست جمعی شکایتی را ثبت کنیم، لذا تحت هر شرایطی حضور بهم رسانید، چرا که تنها وجود نام شما در لیست شکات در انتهای دادخواست هم می تواند مثمر ثمر باشد چرا که بعضا وجود یکی از مدارک فوق می تواند دلالت بر اثبات حقانیت مالکیت شما داشته باشد و مهمترین مدرک شما پرینت حساب واحد مسکن مهر شماست. مهم نیست که شما خریدار امتیاز هستید و یا ثبت نام کننده امتیاز؛ مهم این هست که فی الحال شما با پرداخت وجهی مالکیت آن واحد را در اختیار دارید.

✔️همه فازها امکان شکایت دارند؟
بله. تمامی افرادی که واحدی را در پردیس ثبت نام کرده اند و یا واحدی را در پردیس خریده اند، با به همراه داشتن مدارک تایید کننده مالکیت ایشان می توانند در این برنامه حضور داشته باشند.

⭕️6 دی ماه چه خبر است؟
چند سری از 5 سری مدرک فوق الاشاره برای تقدیم لایحه تصدیق وقوع تخلف به هیات عمومی دیوان عدالت اداری برای صدور رای قطعی مبنی بر لغو مصوبات تامین خدمات زیربنایی و روبنایی از آورده مردم در روز ششم دی ماه مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در این روز، همگی با حضور در مقابل دیوان عدالت اداری خواهان صدور رای قطعی توسط هیات عمومی پس از یکسال خواهیم شد تا شاید مبالغی که تحت عنوان خدمات زیربنایی و روبنایی از حساب ها در تمامی فازها برداشته شده است و مدارک برداشت در پرینت حساب شما عزیزان موجود است، به لطف خداوند و حضور شما به حساب ها بازگردد و برای تکمیل پروژه دولت به فکر تامین منابع از محل های دیگری جز جیب متقاضیان باشد.

⭕️آیا شما هم می توانید به مانند این مالک مسکن مهر با شکایت از شرکت عمران و کارگزاری مسکن مهر، خسارت ناشی از تاخیر در تحویل بگیرید؟
 

امین قنبری بازدید : 1951دوشنبه 22 آذر 1395 زمان : 3:53بعد از ظهر نظرات ()

آذرماه سال 94 بود که قیمت نهایی واحدهای فاز11 توسط شرکت عمران پردیس محاسبه شد و سهم متقاضیان 39 میلیون و 750 هزار تومانو سهم بانک 30 میلیون تومان اعلام شد. در آنالیز قیمت منتشر شده متراژ مفید 33335 واحد فاز یازده (کوزو) 86/7 مترمربع و متراژ مشاعات و پارکینگ هر واحد 20 مترمربع اعلام شد.

قیمت یکسان ساخت بنای مفید و مشاعات در فاز 11؟

با بررسی جزئیات قیمت واحدها در فاز 11 یکی از نکاتی جلب توجه می کند، هزینه یکسان ساخت بنای مفید واحدهای کوزو با هزینه ساخت مشاعات این واحدهاست. جدای از اینکه حداکثر سقف مشاعات برای واحدهای فاز 11 (کوزو) هفت و نیم مترمربع می باشد، شرکت عمران برخلاف تبصره 4 بند 2 از ماده 3 تفاهمنامه سه جانبه، قیمت بنای غیرمفید و مشاعات این واحدها را به اندازه قیمت ساخت واحد لحاظ کرده است. لذا باید منتظر ماند و دید که شرکت عمران چه پاسخی برای این تخلف آشکار در محاسبه قیمت های فاز 11 برای متقاضیان دارد؟

پیگیری شکایت دیوان عدالت در دی ماه 95

از طرفی متقاضیان همچنان به بحث برداشت از حساب متقاضیان برای تامین خدمات زیربنایی و روبنایی هم معترض هستند و دی ماه 95 و درست یکسال پس از ارائه شکایت به دیوان عدالت اداری برای لغو مصوبه 47060 در صدد برنامه ریزی برای پیگیری این شکایت در هفته اول دی ماه هستند و این احتمال وجود دارد که در صورت صدور رای به نفع متقاضیان، شرکت عمران مجبور به بازگرداندن 806 میلیارد از وجوه هزینه شده از حساب متقاضیان برای تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی شود.

برای دانلود سند این تخلف بزرگ که به امضای معاونین ومدیران وزارت راه و شهرسازی رسیده است، کافیست روی اینجا بزنید.

امین قنبری بازدید : 471دوشنبه 22 آذر 1395 زمان : 3:43بعد از ظهر نظرات ()

بجای 10 متر از متقاضیان فاز 8 پول 50 مترمربع مشاعات گرفته می شود

پس از انتشار جزئیات قیمت نهایی پروژه های فاز 8 مسکن مهر پردیس (دره بهشت)، تخلفی آشکار از سوی مدیران شرکت عمران شهرهای جدید و معاون وزیر راه و شهرسازی آشکار شد. با توجه به جزئیات منتشر شده در جدول ها، بعنوان نمونه برای یکی از واحدهای فاز 8 نزدیک به 44 مترمربع مشاعات لحاظ شده است که 19 مترمربع بعنوان مشاعات و 25 مترمربع بعنوان پیلوت آورده شده است. از طرفی طبق قانون قیمت ساخت بنای مفید یک ونیم برابر قیمت ساخت بنای غیرمفید می باشد که در این آنالیزها، قیمت تمام متراژ بعنوان بنای مفید لحاظ شده است. به عبارت دیگر در قیمت های نهایی اعلام شده، بجای 10 متر از متقاضیان فاز 8 پول 50 مترمربع مشاعات گرفته می شود.

بنا بر بند سوم از ماده 3 تفاهم نامه سه جانبه مسکن مهر، حداکثر مشاعات بدون لحاظ فضای آسانسور در هر طبقه به ازای یک واحد 15 مترمربع، به ازای 2 واحد 10 مترمربع و به ازای 4 واحد 7/5 مترمربع می باشد.

در حقیقت طبق این بند از تفاهمنامه سه جانبه شرکت عمران می بایست برای واحدها به این اندازه مشاعات در نظر می گرفته. از آنجایی که دو واحد در هر طبقه از ساختمان های پروژه های فاز 8 جانمایی شده است، لذا سقف مشاعات هر واحد فاز 8 می بایست 10 مترمربع و سقف مشاعات واحدهای فاز 5 و 11 می بایست 7/5 مترمربع باشد که در تمامی فازها این موضوع رعایت نشده است. حال باید دید که شرکت عمران طی کدام توافق اقدام به افزایش سهم مشاعات هر واحد و در نهایت افزایش قیمت تمام شده واحدها نموده است؟

البته این تنها بخشی از ده ها تخلفیست که شرکت عمران در محاسبه و تحمیل مجموع سهم آورده نقدی و وام مسکن مهر صورت داده است و متقاضیان معترض در گروه های ساکنین مسکن مهر پردیس گزارشی جامع از اشکالات و ایرادات محاسباتی قیمت های نهایی به نمایندگان مجلس ارسال کرده اند.

امین قنبری بازدید : 558دوشنبه 22 آذر 1395 زمان : 1:42بعد از ظهر نظرات ()

کاهش سهم آورده نقدی مسکن مهر از کجا کلید خورد؟

بیانیه 4 مهر متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس در شرایطی منجر به کاهش قیمت های اعلام شده برای پروژه های فاز 5 و 8 مسکن مهر این شهر شد که معترضان با حضور مجدد خود در مقابل ساختمان وزارت اره و شهرسازی در دوم آبان ماه مجددا باعث کاهش سهم آورده متقاضیان شدند. پس از این ماجرا شرکت عمران قویا اعلام کرد که تحت هیچ عنوان امکان کاهش سهم آورده نقدی متقاضیان در پروژه ها وجود نخواهد داشت. آورده هایی که پس از 36 ماه تاخیر در تحویل واحدها و بدلیل سوء مدیریت معاونین وزیر راه و شهرسازی و مدیران شرکت عمران پردیس در برخی از پروژه ها تا 200 درصد افزایش مستقیم داشته است.

تعداد صفحات : 146

اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • سامانه هوشمند مسکن مهر

    آمار سایت
  • افراد آنلاین : 6
  • تعداد اعضا : 1923
  • بازدید امروز : 232
  • باردید دیروز : 3,024
  • بازدید ماه : 80,123
  • بازدید کلی : 2,711,508