loading...

سایت ساکنین مسکن مهر پردیس

به نقل از خبرگزاری فارس - 1395/04/21   قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از افتتاح بیش از 100 هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت در کشور خبر داد.   احمد اصغری

کانال مسکن مهر پردیس فاز 11
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس، خصوصا فاز 11 (کوزو) به کانال و گروه این مجموعه در تلگرام بپیوندید و با دیگر ساکنین فاز 11 (دره آرا) همگام شوید. برای عضویت در گوشی همراه خود تصویر زیر را لمس کنید و یا در یکی از چت های تلگرام عبارت pardisema@ را تایپ و وارد گفتگوها شوید.

خانم سیفی بازدید : 841 سه شنبه 22 تیر 1395 نظرات (0)

به نقل از خبرگزاری فارس - 1395/04/21

 

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از افتتاح بیش از 100 هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت در کشور خبر داد.

 

احمد اصغری‌مهرآبادی امروز در حاشیه تحویل کلید به متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: بر اساس تجربه‌ای که داشتیم، سیاست وزارت راه و شهرسازی مبنی بر این است که قبل از افتتاح رسمی و در زمانی که واحدها تکمیل می‌شوند، تحویل واحد به متقاضیان آغاز شود.

 

وی افزود: این واحدها به‌تدریج به متقاضیان مسکن مهر تحویل می‌شود تا به‌مرور این واحدها از نظر امکانات تکمیل شود و اگر در زمان افتتاح رسمی نقص و ایرادی در واحدها مشاهده شد، برای رفع نقص اعلام کنند.

 

اصغری‌مهرآبادی ادامه داد: تحویل‌هایی که شاهدش هستید، موقت است و به مدت یک سال ادامه خواهد داشت و برای همین در حساب پیمانکار مبالغی را نگه می‌داریم تا رفع نواقص احتمالی را انجام دهد.

 

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر تصریح کرد: این روش در شهرهای دیگر نیز انجام شده و به سراسر استان‌ها اعلام کردیم که قبل از افتتاح، شروع به تحویل واحد کنند تا متقاضیان اقدامات اولیه را برای نصب ... انجام دهند و در صورت بروز مشکل احتمالی آن را اعلام کنند.

 

وی اضافه کرد: بر مبنای همین سیاست، تصمیم گرفتیم از امروز واحدهای مسکن مهر زون 4 فاز 11 پردیس تحویل متقاضیان شود؛ امروز روز اول است و از روزهای آینده طی فراخوان‌هایی که از سوی شرکت عمران شهر جدید پردیس داده می‌شود، تعداد واحدهای بیشتری به متقاضیانی که آورده خود را تکمیل کرده باشند، تحویل داده خواهد شد.

 

اصغری‌مهرآبادی افزود: امروز افرادی که آورده خود را تکمیل کرده بودند، قرارداد و کلید واحد خود را دریافت کردند؛ تعدادی نیز دعوت شده بودند که مبالغ آورده خود را تکمیل و واریز نکرده بودند و قرارداد این متقاضیان تحویل داده شد و در صورت تکمیل آورده در هر زمان کلید واحد خود را دریافت خواهند کرد.

 

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در خصوص زمان افتتاح رسمی گفت: قبل از تحویل واحدها جلسه‌ای با حضور مسؤولان شهرستان پردیس برگزار کردیم که خوشبختانه طی این جلسه مشخص شد برای افتتاح هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

وی ادامه داد: آب شرب، برق، گاز و... این زون به شبکه متصل شده است و مشکلی در راه افتتاح وجود ندارد و به‌تدریج تحویل و در هفته آتی افتتاح رسمی خواهد شد.

 

اصغری‌مهرآبادی اضافه کرد: افتتاح رسمی حالت تشریفاتی دارد؛ شروع به تحویل واحد به‌منزله افتتاح است و مردم نیز خواهان همین نوع تحویل واحدهایشان هستند.

 

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در خصوص برنامه‌های هفته دولت اظهار کرد: برنامه‌هایی را برای هفته دولت در نظر داریم و با هماهنگی‌های صورت گرفته واحدهایی را در سراسر کشور آماده کردیم و پیش‌بینی می‌شود بیش از 100 هزار واحد را در این هفته افتتاح کنیم.

 

وی افزود: تا به امروز بیش از 705 هزار واحد در دولت تدبیر و امید افتتاح و تحویل متقاضیان شده است که برنامه ما تا پایان سال و طبق برآوردهای موجود افزایش این تعداد به 300 هزار واحد مسکن مهر است.

 

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: تاکنون 230 هزار واحد آماده شده است و فقط در انتظار تأمین خدمات زیربنایی هستیم و به‌تدریج بعد از وصل انشعابات واحدها تحویل خواهد شد.

تاریخ خبر : 21 تیر 1395

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آمار سایت
  • کل نظرات : 909
  • تعداد اعضا : 2722
  • بازدید امروز : 6,259
  • باردید دیروز : 836
  • بازدید کلی : 4,977,455