loading...

سایت ساکنین مسکن مهر پردیس

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما - 1395/05/06   فرماندار شهرستان پردیس در مصاحبه با خبر نگار خبرگزاری صدا و سیما گفت : با اشاره به اینکه تا پایان امسال 90 درصد واحدهای مربوط به مسکن مهر دراختیار مردم قرار می گیرد از افزایش 600 هزار نفری جمعیت این شهرستان خبر داد و گفت : با توجه به اینکه افزایش جمعیت این شهرستان خارج از نرخ رشد پیش بینی شده حمایت های مالی دولت  برای ارائه خدمات به این جمعیت ضروری است. مرتضی حیدری در حاشیه بازدید از توانمندی های کاراموزان فنی و حرفه ای شهرستان پردیس اشتغال…

کانال مسکن مهر پردیس فاز 11
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس، خصوصا فاز 11 (کوزو) به کانال و گروه این مجموعه در تلگرام بپیوندید و با دیگر ساکنین فاز 11 (دره آرا) همگام شوید. برای عضویت در گوشی همراه خود تصویر زیر را لمس کنید و یا در یکی از چت های تلگرام عبارت pardisema@ را تایپ و وارد گفتگوها شوید.

خانم سیفی بازدید : 730 چهارشنبه 06 مرداد 1395 نظرات ()

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما - 1395/05/06

 

فرماندار شهرستان پردیس در مصاحبه با خبر نگار خبرگزاری صدا و سیما گفت : با اشاره به اینکه تا پایان امسال 90 درصد واحدهای مربوط به مسکن مهر دراختیار مردم قرار می گیرد از افزایش 600 هزار نفری جمعیت این شهرستان خبر داد و گفت : با توجه به اینکه افزایش جمعیت این شهرستان خارج از نرخ رشد پیش بینی شده حمایت های مالی دولت  برای ارائه خدمات به این جمعیت ضروری است.
مرتضی حیدری در حاشیه بازدید از توانمندی های کاراموزان فنی و حرفه ای شهرستان پردیس اشتغال را یکی از دغدغه های خانواده ها در این منطقه دانست و افزود : توسعه اموزشگاه های فنی و حرفه ای و ارتقای فرهنگ مهارت اموزی در میان خانواده ها نقش موثری برای مقابله با بحران بیکاری جوانان خواهد داشت .
وی جمعیت فعلی شهرستان پردیس را 210 هزار نفر برشمرد و تاکید کرد : با افزایش ناگهانی این جمعیت باید از طریق بودجه های ملی برای استفاده از تمام ظرفیت های این شهرستان استفاده شود .
حیدری گفت : به نظر می رسد برای اجرای مسکن مهر در شهرستان پردیس هیچ گونه مطالعه ای صورت نگرفته است .

تاریخ خبر : 06 مرداد 1395

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .
تبلیغات
تصویر : http://up.pardis11.ir/view/2986079/Bilan_Logo.png
پیشرفته ترین نرم افزار مدیریت ساختمان های مسکونی در بستر تلگرام
T.me/BilanRobot
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آمار سایت
  • کل نظرات : 909
  • تعداد اعضا : 2701
  • بازدید امروز : 66
  • باردید دیروز : 470
  • بازدید کلی : 4,547,984