close
تبلیغات در اینترنت
عارف-دردفترمجمع نمایندگان تهران درپردیس
loading...

سایت ساکنین مسکن مهر پردیس

عارف در دفتر مجمع نمایندگان تهران در پردیس: پروژه «مسکن مهر» از سوی دولت مورد توجه ویژه قرار گرفت/کم رنگ بودن حضور رسانه ای برخی نمایندگان عمدی است رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه پروژه مسکن مهر از سوی دولت مورد توجه ویژه قرار گرفت، گفت:اگر حضور رسانه ای برخی نمایندگان کم رنگ است بدانید که این امر عامدانه است زیرا به دنبال پیگیری مطالبات هستیم. به گزارش حوزه مجلس خبرگزاری فارس ،محمدرضا عارف نماینده مردم تهران در مجلس در مراسم افتتاح دفتر نمایندگان تهران در شهر پردیس ،گفت:…

کانال مسکن مهر پردیس فاز 11
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس، خصوصا فاز 11 (کوزو) به کانال و گروه این مجموعه در تلگرام بپیوندید و با دیگر ساکنین فاز 11 (دره آرا) همگام شوید. برای عضویت در گوشی همراه خود تصویر زیر را لمس کنید و یا در یکی از چت های تلگرام عبارت pardisema@ را تایپ و وارد گفتگوها شوید.

مجید بختیاری بازدید : 1201 جمعه 17 دي 1395 نظرات ()

عارف در دفتر مجمع نمایندگان تهران در پردیس: پروژه «مسکن مهر» از سوی دولت مورد توجه ویژه قرار گرفت/کم رنگ بودن حضور رسانه ای برخی نمایندگان عمدی است

رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه پروژه مسکن مهر از سوی دولت مورد توجه ویژه قرار گرفت، گفت:اگر حضور رسانه ای برخی نمایندگان کم رنگ است بدانید که این امر عامدانه است زیرا به دنبال پیگیری مطالبات هستیم.

به گزارش حوزه مجلس خبرگزاری فارس ،محمدرضا عارف نماینده مردم تهران در مجلس در مراسم افتتاح دفتر نمایندگان تهران در شهر پردیس ،گفت: پیش از این دفاتر نمایندگان تهران در ری، شمیرانات و اسلامشهر افتتاح شده بود. ما به دنبال تعامل با مسئولین مربوطه و بررسی مشکلات مردم برای پیگیری مشکلات و اقدام در جهت حل آن ها هستیم. مجمع نمایندگان تهران بر همین اساس تصمیم به افتتاح دفاتر در شهرستان های تهران گرفت تا ارتباط با مردم تسهیل شود.
وی ادامه داد: ما خودمان را نماینده همه مردم می دانیم. چه کسانی که به ما رای داده اند و چ

ه کسانی که رای شان افرادی دیگری بوده است. ما برای همه احترام قائلیم و خود را وکیل همه مردم می دانیم. دفتر پردیس هم برای پیگیری مطالبات مردم تشکیل شده است.

رئیس فراکسیون امید با اشاره به گزارش معاون وزیر راه در جلسه،گفت: پروژه مسکن مهر علی رغم مشکلاتی که داشت از سوی دولت مورد توجه ویژه قرار گرفت و ما از وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه قدردانی می کنیم وامیدواریم این روند ادامه یابد.
عارف در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعار اصلاح طلبان در انتخابات مجلس دهم به شعار آرامش اشاره کرد و گفت: ما طرح گفت وگوی ملی را در پارلمان دنبال می کنیم و در همین راستا کارگروهی برای تعامل با فراکسیون های دیگر تشکیل شده است. ما در خیلی مسائل مثل حقوق شهروندی با یکدیگر اختلاف نظر داریم، اما در بحث اشتغال و رونق اقتصادی اختلاف نظری نیست و می توانیم در راستای منافع ملی با یکدیگر تعامل کنیم. جهت گیری ما همین است که مبنا روی مشترکات باشد ان شاءالله اختلاف نظرها هم در حین این تعامل حل خواهد شد تا ان شاءالله به نتایج مطلوب برسیم.
وی با انتقاد از رسانه‌ای شدن اختلاف نظرهای برخی مسئولین گفت:وقتی می‌توان برخی مسائل و اختلاف نظرها را در داخل یک جلسه حل کرد چرا باید آنها را رسانه‌ای کنیم؟ مبنای ما این است اختلاف نظرها رسانه‌ای نشود و بیشتر به دنبال اشتراکات باشیم.

رئیس مجمع نمایندگان تهران خاطرنشان کرد: راهبرد مجلس دهم و جریانی که با ائتلاف امید خلق شد و به تشکیل فراکسیون امید منجر شد، پیگیری شعار امید، آرامش و رونق اقتصادی است. بر همین اساس یک برنامه 126 بندی را ارائه کردیم و امیدوارم به تدریج وعده‌های داده شده در برنامه ششم که در مجلس در حال تدوین است، تحقق یابد.

رئیس فراکسیون امید آرامش را شعار راهبردی گفتمان اصلاحات و اتئلاف امید عنوان و خاطرنشان کرد: آرامش مهم‌ترین مسئل امروز کشور ما است. ما برای تحقق آرمان‌های کشور نیاز به آرامش داریم و این مهم‌ترین راهبرد ما در مجلس است که ان‌شاءالله تا آخر دوره آن ‌را دنبال می‌کنیم. نمایندگان هم علی‌رغم اینکه در برخی مسائل نیاز به موضع‌گیری وجود دارد در چارچوب این شعار عمل می‌کنند و برخی مسائل را بدون استفاده از تریبون مجلس دنبال می‌کنیم؛ چرا که برای ما رسیدن به نتیجه مهم است و تلاش ما این است که مسائل را با حفظ آرامش دنبال کنیم.

عارف تاکید کرد: اگر حضور رسانه‌ای برخی نمایندگان کم‌رنگ است بدانید که این امر عامدانه است زیرا ما به دنبال تاثیرگذاری حل مشکلات و پیگیری مطالبات هستیم.

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط جواد مرصاد در تاریخ 1395/11/1 و 18:52 دقیقه ارسال شده است

سلام دوست عزیز که مطالب قبلی را نوشتی
خدمتتان عرض کنم پروژه مسکن مهر یک پروژه بزرگ ملی است که اگر یک عزم ملی نبود به اینجا نمی رسید
هم عزیزان در دولت قبل زحمت کشیدند
هم در دولت جدید جناب آقای دکتر آخوندی که فردی متخصص در این زمینه و توانا است هم و غم خود را روی اتمام این پروژه ملی گذاشته است.
ممکن است نواقصی در کار پیمانکاران و یا رده های پایین کار وجود داشته باشد که با پیگیری رفع می شود.
ولی شما دوست عزیز باید یاد بگیری تشکر کردن را از عزیزانی که تمام تلاش خود را دارند بعمل می آورند تا این کار بزرگ به سرانجام برسد که حتما خواهد رسید و یک خدا قوت بگید به مجریان این طرح بزرگ.
اگر این ادم بزرگوار را که شب و روزش را برای اینکار گذاشته است استیضاح کنیم مطمین باش که پروژه متوقف و کار شما به نتیجه نمیرسد.
پس مراقب فرمایشات خود باشید.

این نظر توسط سید میرموسوی در تاریخ 1395/10/17 و 23:39 دقیقه ارسال شده است

سلام
اگر منظورتون از اینکه گفتید کشور نیاز به آرامش دارهاینه که با این حجم کاری و تخریب مخالفان و ...بد نیست در آرامش به تخریب بنیانهایی که حامی مستضعفینه بزنید حرفتون درسته .شما که شعار آرامش میدهید بدانید مردم فراموش نکردن سال ۸۸ عده ای که حامی جریان فتنه و نفاق بودند پ شما هم بی تاثیر نبودید جامعه را به آشوب کشیده بودند ان روز بد نمیشد شعار آرامش میدادید ،حالا که یک خیزش عمومی با رعایت اخلاق برای مطالبه حق در حال طی مسیره قانونیه،حرف از توقف میزنید.شما و حامیان شما بدانند که مسیر مطالبه حق سکوت و توقف ناپذیر است.
انشالله در آینده نزدیک دیدگاه لیبرال فعال در کشور که فعالیت جز نابودی مستضعفین نداشته و مملکت را به حراج گذاشته اند با خاک یکسان خواهد شد.خواهشا منتشر کنید

این نظر توسط سید میرموسوی در تاریخ 1395/10/17 و 23:31 دقیقه ارسال شده است

سلام
اگر منظور از اینکه گفتید کشور نیاز به آرامش داره درست گفتین چون بلاشک با این حجم کاری و تخریب مخالفان و ...بد نیست در آرامش به تخریب بنیانهایی که حامی مستضعفینه بزنید.شما که شعار آرامش میدهید بدانید مردم فراموش نکردن سال ۸۸ شما عده ای که شما حامی آنها بودید جامعه را به آشوب کشیده بودند ان روز بد نمیشد شعغر آرامش بدید،حالا که یک خیزش عمومی با رعایت اخلاق برای مطالبه حق در حال طی مسیره حرف از توقف میزنید.شما و حامیان شما بدانند که مسیر مطالبه حق سکوت و توقف ناپذیر است.
انشالله در آینده نزدیک دیدگاه لیبرال فعال در کشور که فعالیت جز نابودی مستضعفین نداشته و مملکت را به حراج گذاشته اند با خاک یکسان خواهد شد.خواهشا منتشر کنید

این نظر توسط عابدین ساجدی در تاریخ 1395/10/17 و 22:43 دقیقه ارسال شده است

دروغ نگو مرد.......***************

اگه به فکر مردم هستید اخوندی رو استیضاح کنید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
تصویر : http://up.pardis11.ir/view/2986079/Bilan_Logo.png
پیشرفته ترین نرم افزار مدیریت ساختمان های مسکونی در بستر تلگرام
T.me/BilanRobot
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آمار سایت
  • کل نظرات : 775
  • تعداد اعضا : 2649
  • بازدید امروز : 59
  • باردید دیروز : 535
  • بازدید کلی : 4,025,953