loading...

سایت ساکنین مسکن مهر پردیس

شنیده شده است که بعد از تجمع متقاضیان مسکن مهر پردیس، شش نفر از آنها دستگیر شدند. همچنین پس از چند ساعت از وعده‌های مدیر عامل شرکت عمران پردیس و صحبت‌های فرماندار پردیس به متقاضیان مسکن مهر فشارهایی وارد شد تا گروه‌های تلگرامی خود را تعطیل کنند.     سرویس اقتصادی فردا:  دوشنبه ۲۸ فروردین، تعدادی از متقاضیان مسکن مهر پردیس در اعتراض به عدم محقق شدن وعده‌های تحویل واحدهای مسکن مهر در دولت یازدهم مقابل ساختمان شرکت عمران این شهر تجمع کردند. آن‌ها پلارکاردهایی…

کانال مسکن مهر پردیس فاز 11
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس، خصوصا فاز 11 (کوزو) به کانال و گروه این مجموعه در تلگرام بپیوندید و با دیگر ساکنین فاز 11 (دره آرا) همگام شوید. برای عضویت در گوشی همراه خود تصویر زیر را لمس کنید و یا در یکی از چت های تلگرام عبارت pardisema@ را تایپ و وارد گفتگوها شوید.

مجید بختیاری بازدید : 1297 جمعه 01 ارديبهشت 1396 نظرات ()

شنیده شده است که بعد از تجمع متقاضیان مسکن مهر پردیس، شش نفر از آنها دستگیر شدند. همچنین پس از چند ساعت از وعده‌های مدیر عامل شرکت عمران پردیس و صحبت‌های فرماندار پردیس به متقاضیان مسکن مهر فشارهایی وارد شد تا گروه‌های تلگرامی خود را تعطیل کنند.

 


 
سرویس اقتصادی فردا:  دوشنبه ۲۸ فروردین، تعدادی از متقاضیان مسکن مهر پردیس در اعتراض به عدم محقق شدن وعده‌های تحویل واحدهای مسکن مهر در دولت یازدهم مقابل ساختمان شرکت عمران این شهر تجمع کردند.

آن‌ها پلارکاردهایی با عنوان "عمران نابسامان، تموم شده صبرمان"، " وزارت راه به فکر انبوه سازان، انبوه سازان به فکر جیبشان"، "هیچکدام از وعده‌های بازدید ۵ بهمن ۹۵ محقق نشد"، "خیانت در امانت" و ... سعی کردند تا اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانند.
از آنجایی که دست این متقاضیان مسکن مهر به جایی بند نیست، مدت هاست که دست به تجمع و اعتراضات علیه مسئولان می‌زنند تا شاید از این راه بتوانند واحدهایشان را تحویل بگیرند. متقاضیانی که سال‌ها پیش برای خانه دار شدن، پول قرض کردند، وام گرفتند و تمام دار و ندارشان را به حساب مسکن مهر واریز کردند، تا بعد از ۱۸ ماه صاحب خانه‌ای شوند و سقفی برای زندگی داشته باشند. اما حالا نه خانه مهرشان را دارند و نه پولی برای رهن یک خانه.

۲۸ اردیبهشت سال گذشته بود که حدود ۳۵۰ نفر از متقاضیان مسکن مهر پردیس مقابل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، تجمع کرده بودند. همان روز بود که مسئولان این شرکت، جلسه‌ای را با متقاضیان برگزار کردند و قول تحویل فوری خانه‌ها را دادند. اما با گذشت یکسال از آن وعده و وعید‌ها هیچ کدام از متقاضیان به خانه هایشان نرسیدند.


ادامه خبر در ادامه مطلب....
 
۸ تعهد عمران پردیس به مسکن مهری‌ها

در نتیجه این تجمع سعید غفوری، مدیرعامل شرکت عمران پردیس، خواسته‌های مکتوب متقاضیان مسکن مهر پردیس را پاراف و امضا کرده است.

۹ بند درخواست متقاضیان مسکن مهر پردیس را در ادامه می‌خوانید:

۱ - تعیین زمان انتخاب واحد‌ها در اسرع وقت
۲ -عدم دریافت مبالغ اضافه‌تر
۳ - تابلو روزشمار تا تاریخ ۹۶ / ۲ / ۲،
۴ -شرکت عمران مسئول پیگیری استراداد ۸۱۳ میلیارد تومان برداشت شده از حساب مردم
۵ -زیرساخت‌ها و روبنا‌ها جزو مسئولیت‌های شرکت عمران می‌باشد و مردم مسئولیتی در تامین هزینه‌های مربوط ندارند.
۶ -پیگیری واحدهای افتتاح شده بهمن‌ماه ۹۵ در فاز ۹،
۷ -تعیین تکلیف واحدهای معارض‌دار در فازهای مختلف
۸ -عدم ایجاد مشکل برای هر یک از شرکت کنندگان در جلسه ۲۸ فروردین ۹۶،
۹ -پیگیری مشکلات واحدهای تحویل شده

سعید غفوری با امضای این ۹ بند نوشت: «به جز تاریخ عنوان شده در بند ۳ تمامی موارد از طرف بنده قابل پیگیری و مورد قبول است.»

این اولین باری نیست که متقاضیان مسکن مهر پردیس وعده تحویل واحدهایشان را می‌شنوند. اما این بار هم امیدوارند تا بعد از گذشت مدت یک هفته به خواسته هایشان برسند و خانه‌های خود را تحویل بگیرند.
فرماندار پردیس: تمام فازهای مسکن مهر پردیس ظرف یک هفته تعیین تکلیف می‌شود

روز گذشته فرماندار پردیس نیز از تعیین تکلیف تمام فازهای مسکن مهر پردیس ظرف یک هفته خبر داد.

مرتضی حیدری در جمع متقاضیان مسکن مهر پردیس که تجمع کرده بودند، گفت: عرق شرم بر پیشانی ما نقش بسته و وجدان ما به درد آمده است چرا که متقاضیانی با امید فراوان دل به مسکن مهر بستند و امروز دل سرد شدند.

وی از متقاضیان فرصت یک هفته‌ای برای بررسی و اعلام زمان دقیق تحویل پروژه‌ها خواست و گفت: طی روزهای آینده با دعوت از مدیران و کارشناسان شرکت عمران زمان تحویل تمام پروژه‌ها را مشخص و اعلام خواهیم کرد.

حیدری افزود: پس از یک هفته از طرق مختلف زمان تحویل فاز‌ها و پروژه‌ها اطلاع رسانی می‌شود و تابلوی روزشمار نیز تنظیم خواهد شد و با متقاضیان برنامه‌ها به پیش خواهد رفت. همچنین تعیین واحد متقاضیانی که تاکنون انجام نشده نیز در روز شنبه هفته آتی برای تمام فاز‌ها انجام خواهد شد.

فرماندار پردیس اضافه کرد: از برخی متقاضیان مبالغ اضافی دریافت شده که این افراد می‌توانند به معاونت عمرانی فرمانداری مراجعه کرده و مشکل خود را مطرح کنند تا پیگیری دقیق شود.

وی گفت: وظیفه ما پیگیری مشکلات متقاضیان و مردم است و شرکت عمران مجری و باید پاسخگو باشد. به ما گفتند محدوده کاری فرمانداری جدا است، اما این جلسه ثابت کرد این امر جزو محدوده کاری فرمانداری است و به صورت جدی پیگیر این مشکلات خواهیم بود و کوتاه نخواهیم آمد.

حیدری ادامه داد: زیرساخت‌هایی مانند آب، برق، گاز، جاده، آسفالت و معابر جزو وظایف متقاضیان نیست و باید مطابق آنچه در قرارداد آمده عمل شود.
 
گروه تلگرامی مسکن مهری‌ها پاک شد

شنیده شده است که بعد از تجمع متقاضیان مسکن مهر پردیس، شش نفر از آنها دستگیر شدند.
 
همچنین پس از چند ساعت از وعده‌های مدیر عامل شرکت عمران پردیس و صحبت‌های فرماندار پردیس به متقاضیان مسکن مهر فشارهایی وارد شد تا گروه‌های تلگرامی خود را تعطیل کنند، گروه‌هایی که متقاضیان از آن به عنوان یکی از راه‌های اطلاع‌رسانی استفاده می‌کردند!

این در حالی است که دولت یازدهم خود را مدافع فعالیت شبکه‌های اجتماعی و کانالهای تلگرامی معرفی می‌کند، اما گویا این دفاع فقط از کانال هایی صورت خواهد گرفت که در راستای منافع این دولت باشد!
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط Star در تاریخ 1396/2/1 و 16:56 دقیقه ارسال شده است

با سلام
انگلیسی ها میگن تفرقه بنداز و حکومت کن
یا اینکه میگن چشم و گوش مردم و ببند تا ندونن و نبینن چه کاری دارن انجام میدن
گروه تلگرام چپاول و شرکت عمران و رو میکرد
من از همه جا بیخبر که زیر یه عالمه قرض و بدهی دارم له میشم و فکر بدهکاری هستم و یه قرون دوزار
ادمینهای تلگرام پردیس به فکر من بد بخت بودن که به ذاقه دولتی ها خوش نیومد و مجبور شدن گروه و پاک کنن
خب الان پیام امده باید آوردم و تکمیل کنم تا خونه مو بگیرم اماده تحویله الان از کجا بدونم باید برم یا نه ؟ اینبار میخوام کلیه مون و بفروشیم با همسرم تا بتونیم بلاخره خونه مون و بگیریم
اگه دوباره سرمون کلاه بره چی ؟
باید باز هم کانال تلگرامی داشته باشیم اون افراد حامی ما بودن
پاسخ : اولویت های تحویل در لینک زیر قابل مشاهده است:
pardisema.ir/short/tahvilنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
تصویر : http://up.pardis11.ir/view/2986079/Bilan_Logo.png
پیشرفته ترین نرم افزار مدیریت ساختمان های مسکونی در بستر تلگرام
T.me/BilanRobot
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آمار سایت
  • کل نظرات : 775
  • تعداد اعضا : 2670
  • بازدید امروز : 193
  • باردید دیروز : 483
  • بازدید کلی : 4,165,286