loading...

سایت ساکنین مسکن مهر پردیس

آخرین اخبار از تحویل واحدهای مسکن مهر| زمان تحویل واحدهای مسکن مهر | سایت ساکنین مسکن مهر پردیس | سایت ساکنین فاز 11 پردیس | مسکن مهر پردیس | مسکن مهر کوزو | دره آرا | ثبت نام و تحویل مسکن مهر | آخرین اخبار مسکن مهر

کانال مسکن مهر پردیس فاز 11
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس، خصوصا فاز 11 (کوزو) به کانال و گروه این مجموعه در تلگرام بپیوندید و با دیگر ساکنین فاز 11 (دره آرا) همگام شوید. برای عضویت در گوشی همراه خود تصویر زیر را لمس کنید و یا در یکی از چت های تلگرام عبارت faz11@ را تایپ و وارد گفتگوها شوید.


کانال و گروه تلگرام ساکنین مسکن مهر پردیس

مریم بیاتی بازدید : 846پنجشنبه 16 دي 1395 زمان : 3:2بعد از ظهر نظرات ()

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه طی هفته های آینده در پردیس و پرند واحدهایی از مسکن مهر افتتاح خواهیم کرد گفت: تا پایان سال در 15 شهر و تا پایان دولت، پرونده مسکن مهر در 19 شهر جدید بسته خواهد شد.

 

مریم بیاتی بازدید : 317یکشنبه 28 آذر 1395 زمان : 11:25بعد از ظهر نظرات ()

مدارک مورد نیاز برای شکایت مطالبه خسارت دیرکرد

با توجه به جمع آوری مدارک مستند و مستدل توسط اعضای فعال گروه های مسکن مهر، آن دسته از عزیزانی که ۵ سری کپی مدارک تهیه کرده اند فردا ساعت ۹ صبح در میدان ارگ حضور پیدا کنند تا ثبت شکایت دسته جمعی برای مطالبه خسارت دیرکرد تحویل صورت پذیرد.

از آنجایی که رای تنها به نفع شاکیان پرونده صادر خواهد شد، لذا در صورتی که تا کنون موفق به تهیه مدارک مالکیت خود نشده اید با مدارک زیر برای ثبت نام خود در لیست شاکیان پرونده اقدام کنید تا شاید با رایزنی های بعدی بتوانیم رای به نفع افرادی که تنها به واسطه امضای شکایت اسمشان در پرونده است، بگیریم.

♦️ ۵ سری از کپی کارت ملی ثبت نام کننده اولیه یا خریدار با حضور و امضای مالک واحد یا نماینده ایشان

فردا 29/9/1395  ساعت ۹ صبح از طریق متروی پانزده خرداد خود را به محل تنظیم و تحویل شکایت برسانید.

این شکایت تنها برای مطالبه خسارت دیرکرد در تحویل واحدها توسط شرکت عمران و اعمال فشار بیشتر به این شرکت برای تحویل هر چه سریعتر واحدها می باشد.

مریم بیاتی بازدید : 469یکشنبه 28 آذر 1395 زمان : 10:54بعد از ظهر نظرات ()

29 آذر چه خبر است؟

یکی از مالکان مسکن مهر طی اقدامی تحسین برانگیز با شکایت از شرکت عمران و کارگزاری مسکن مهر، طلب خسارت تاخیر در تحویل واحدش نموده است و دادگاه حکم به نفع مالک صادر نموده است و شرکت عمران را ملزم به پرداخت خسارتی بالغ بر 25 میلیون تومان بعنوان تأخیر در تحویل واحد + هزینه دادرسی نموده است.
دانلود تصویر شکایت
لذا شکایتی از سوی تعدادی اعضای گروه متشکل از وکلای مجرب تهیه شده است تا سایر اعضا با به همراه داشتن 5 سری از مدارک زیر بصورت دست جمعی در روز 29 آذر شکایتی را تقدیم دادسرای کارکنان دولت واقع در میدان ارگ نمایند.
1⃣ کپی شناسنامه و کارت ملی، صورتجلسه انتخاب واحد (در صورت وجود)
2⃣ پرینت گردش کلی حساب مربوط به مسکن مهر ( با مراجعه به بانک های مسکن می توانید درخواست پرینت با مهر بانک نمایید که تمامی واریزها و برداشت ها در آن درج گردیده است.)
3⃣ هر مدرک دیگری که دلالت بر تخلف شرکت عمران و یا مالکیت شما دارد. مثل:
(پیامک، صورتحساب پرداخت اقساط تسهیلات مسکن مهر، اسکرین شات از سامانه هوشمند مسکن مهر، دعوت نامه انتخاب واحد مسکن مهر و ...)

‼️سعی می شود تا بصورت دست جمعی شکایتی را ثبت کنیم، لذا تحت هر شرایطی حضور بهم رسانید، چرا که تنها وجود نام شما در لیست شکات در انتهای دادخواست هم می تواند مثمر ثمر باشد چرا که بعضا وجود یکی از مدارک فوق می تواند دلالت بر اثبات حقانیت مالکیت شما داشته باشد و مهمترین مدرک شما پرینت حساب واحد مسکن مهر شماست. مهم نیست که شما خریدار امتیاز هستید و یا ثبت نام کننده امتیاز؛ مهم این هست که فی الحال شما با پرداخت وجهی مالکیت آن واحد را در اختیار دارید.

✔️همه فازها امکان شکایت دارند؟
بله. تمامی افرادی که واحدی را در پردیس ثبت نام کرده اند و یا واحدی را در پردیس خریده اند، با به همراه داشتن مدارک تایید کننده مالکیت ایشان می توانند در این برنامه حضور داشته باشند.

⭕️6 دی ماه چه خبر است؟
چند سری از 5 سری مدرک فوق الاشاره برای تقدیم لایحه تصدیق وقوع تخلف به هیات عمومی دیوان عدالت اداری برای صدور رای قطعی مبنی بر لغو مصوبات تامین خدمات زیربنایی و روبنایی از آورده مردم در روز ششم دی ماه مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در این روز، همگی با حضور در مقابل دیوان عدالت اداری خواهان صدور رای قطعی توسط هیات عمومی پس از یکسال خواهیم شد تا شاید مبالغی که تحت عنوان خدمات زیربنایی و روبنایی از حساب ها در تمامی فازها برداشته شده است و مدارک برداشت در پرینت حساب شما عزیزان موجود است، به لطف خداوند و حضور شما به حساب ها بازگردد و برای تکمیل پروژه دولت به فکر تامین منابع از محل های دیگری جز جیب متقاضیان باشد.

⭕️آیا شما هم می توانید به مانند این مالک مسکن مهر با شکایت از شرکت عمران و کارگزاری مسکن مهر، خسارت ناشی از تاخیر در تحویل بگیرید؟
 

مریم بیاتی بازدید : 257جمعه 23 مهر 1395 زمان : 8:36بعد از ظهر نظرات ()

در حالی قرار بود تا نیمه مهرماه امسال قیمت نهایی و تعدیل شده مسکن مهر فازهای ۵، ۸ و ۹ پردیس اعلام شود که این اقدام با تاخیر یک هفته‌ای مواجه شده و مشخص نیست متقاضیان طرح مهر چه زمانی از قیمت نهایی واحد خود مطلع خواهند شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، 4 مهرماه امسال تعدادی از متقاضیان مسکن مهر با تجمع مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی به افزایش قیمت واحدهای خود اعراض کردند. این متقاضیان درخواست ملاقات با وزیر راه و شهرسازی را داشتند، خواسته‌ای که پس از گذشته حدود 48 ساعت از حضور متقاضیان آخوندی به آن پاسخ مثبت نداد.
اصرار متقاضیان بر بررسی افزایش ناگهانی قیمت مسکن مهر سرانجام باعث شد تا وزیر راه و شهرسازی دستور تشکیل کمیته بررسی قیمت‌ها را صادر کند. کمیته‌ای که متشکل از خادمیان به‌عنوان نماینده قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، میرزایی نماینده مدیرعامل عمران شهرهای جدید ایران و غفوری به‌عنوان مدیرعامل شرکت عمران پردیس بود.
خروجی اولین جلسه این کمیته کاهش 14 میلیون تومانی قیمت مسکن مهر فاز 8 بود. بر این اساس کمیته بررسی قیمت‌ها به مدیرعامل شرکت عمران پردیس اجازه داد از محل منابع وزارتخانه سهم متقاضیان را کاهش دهد.

اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • سامانه هوشمند مسکن مهر

    آمار سایت
  • افراد آنلاین : 6
  • تعداد اعضا : 1923
  • بازدید امروز : 217
  • باردید دیروز : 3,024
  • بازدید ماه : 80,108
  • بازدید کلی : 2,711,493