loading...

سایت ساکنین مسکن مهر پردیس

آخرین اخبار از تحویل واحدهای مسکن مهر| زمان تحویل واحدهای مسکن مهر | سایت ساکنین مسکن مهر پردیس | سایت ساکنین فاز 11 پردیس | مسکن مهر پردیس | مسکن مهر کوزو | دره آرا | ثبت نام و تحویل مسکن مهر | آخرین اخبار مسکن مهر

کانال مسکن مهر پردیس فاز 11
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس، خصوصا فاز 11 (کوزو) به کانال و گروه این مجموعه در تلگرام بپیوندید و با دیگر ساکنین فاز 11 (دره آرا) همگام شوید. برای عضویت در گوشی همراه خود تصویر زیر را لمس کنید و یا در یکی از چت های تلگرام عبارت pardisema@ را تایپ و وارد گفتگوها شوید.

vahab بازدید : 1029 سه شنبه 09 ارديبهشت 1393 نظرات ()

گفتگوهای مهم هدایت و تسنیم ( حتمآ بخوانید )گرفتاری‌های مسکن مهر با وزارت نیرو و تعهداتی که زیربارش نرفتند
--------------------------------------------------------------------

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل سابق شرکت عمران پردیس در یکی از آخرین گفتگوهای رسانه ای خود که قبل از برکناری انجام داد، از گرفتاری های خاص خود و مسکن مهر با وزارت نیرو گفت و به تعهداتی اشاره کرد که پول آنرا گرفتند ولی از اجرای آن شانه خالی می کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، در بخش نخست گفت‌وگوی تفصیلی با مهدی هدایت مدیرعامل برکنارشده پردیس که چند روز مانده به نوروز 93 در تسنیم منتشر شد، مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس از مصائبی گفت که پروژه‌های مسکن مهر این شهر مدت‌هاست گرفتار آن شده‌اند. گرفتاری‌هایی که شرکت عمران پردیس در تحقق اهداف خود یعنی به سرانجام رساندن پروژه‌های مسکن مهر و تحویل آنها به متقاضیان را دچار موانع متعددی کرده است.
در بخش دوم این گفت‌وگو جدیدترین روند پروژه‌های مسکن مهر این شهر تشریح شد. هدایت از اجرای زیرساخت‌های خدماتی مرحله دوم پروژه‌های مسکن مهر پردیس توسط وزارت راه و شهرسازی به‌عنوان راهکاری مناسب برای جبران کم‌کاری‌های وزارت نیرو یاد کرد. وی با تاکید بر این‌که وزارت نفت در نصب انشعاب گاز بسیار بهتر از وزارت نیرو عمل کرده از تغییر رویکردها پس از روی کار آمدن دولت یازدهم در حوزه مسکن مهر به‌عنوان یکی از امتیازات برجسته در پردیس نام برد.

 

vahab بازدید : 1312 دوشنبه 29 مهر 1392 نظرات ()

تحویل تدریجی ۷۶ هزار مسکن مهر از اوایل سال ۹۳


مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به تحویل تدریجی ۷۶ هزار مسکن مهر از اوایل سال آینده،گفت: با وجود صورت جلسه‌های متعدد، وزارت نیرو امکانات زیربنایی بخشی از پروژه‌های مسکن مهر را تامین نکرده است. 

مهدی هدایت اظهار کرد: در دو مرحله مسکن مهر شهر پردیس وارد فاز اجرایی شد که بر اساس آن سال ۸۹ در مرحله اول ۱۳ هزار واحد مسکونی احداث و تاکنون ۸ هزار واحد آن به متقاضیان تحویل شده است.

وی ادامه داد: هم‌اکنون در حال تحویل ۲۰۰۰ واحد در فاز ۳ هستیم که این تعداد تا پایان ماه به متقاضیان واگذار خواهد شد.علاوه بر این ۳ هزار واحد در فاز ۹ نیز با وجود آن‌که ساخته شده‌اند، اما به دلیل نداشتن امکانات زیربنایی مانند آب و برق قابل واگذاری نیستند.

 

vahab بازدید : 1941 دوشنبه 22 مهر 1392 نظرات ()

برنامه تحويل مسكن مهر پرديس اعلام شد

نام: maskan.jpg نمایش: 154 اندازه: 17.5 کیلو بایت
اعلام برنامه تحويل مسكن مهر پرديس

همه متقاضيان مسكن مهر پرديس واحدهاي خود را تحويل مي گيرند. اين جمله اي است كه مديرعامل شهر جديد پرديس در بازديد از موسسه مطبوعاتي ايران بارها بر آن تاكيد كرد و افزود: جاي هيچ گونه نگراني براي متقاضيان وجود ندارد زيرا نه تنها حمايت ها از مسكن مهر پرديس كاهش نيافته، بلكه بيشتر هم شده است. 

سيدمهدي هدايت به همه متقاضياني كه ثبت نام كرده و پول خود را واريز كرده اند، قول داد شركت عمران پرديس به همه تعهدات خود در قبال آنها عمل كند. اين موضوعي است كه محسن نريمان، معاون وزير راه و شهرسازي نيز در گفت وگو با ايران بر آن تاكيد كرد و گفت: دولت به همه تعهدات دولت دهم در قالب مسكن مهر پايبند است. وي با اشاره به اين كه سهم چهار شهر جديد اطراف پايتخت يعني پرديس، پرند، انديشه و هشتگرد از مسكن مهر 240 هزار واحد مسكوني است، بيان كرد: 85 هزار واحد از اين تعداد در پرديس قرار دارد كه تا پايان سال 94 همه اين واحدها تحويل متقاضيان مي شود. 

هدايت نيز به اين مساله اشاره داشت و افزود: نظر دكتر آخوندي، وزير راه و شهرسازي نيز نه تنها عمل به كل تعهدات قبلي مسكن پرديس است، بلكه خواهان تكميل تر شدن امكانات اين پروژه ها هستند كه در اين راستا ايجاد فضاي سبز و چندين پارك در سايت هاي مسكن مهر پرديس در دستور كار شركت عمران پرديس قرار گرفته است. از سوي ديگر، بحث نماهاي شهري با همكاري دانشگاه تهران در دستور كار قرار گرفته است. هدايت با تاكيد بر اين كه با تحويل واحدهاي مسكوني مهر پرديس حدود 305 هزار نفر به جمعيت فعلي پرديس اضافه مي شود، گفت: با برنامه ريزي هاي صورت گرفته در بخش هاي فرهنگي، اجتماعي و... شهر پرديس به يك شهر پويا و زنده با تمام امكانات رفاهي تبديل خواهد شد. 


آمادگي پرديس براي طرح جايگزين مسكن مهر شهرهاي جديد 


بخش ديگر صحبت مان با مديرعامل شهر جديد پرديس به طرح جديد دولت براي خانه دار كردن اقشار مختلف اختصاص داشت. مديرعامل شركت عمران شهرهاي جديد هفته گذشته اعلام كرد: طرح جديد جايگزين مسكن مهر در شهرهاي جديد بزودي تدوين مي شود. شيوه نامه جديد براي توليد و عرضه مسكن خانوارهاي بدون مسكن در شهرهاي جديد شامل همه دهك هاي درآمدي مي شود و اين نقطه تمايز طرح جديد با مسكن مهر است. در همين حال، هدايت با اشاره به ظرفيت شهر جديد پرديس براي توسعه پايدار شهري، گفت: در پرديس ديگر هيچ ثبت نامي براي مسكن مهر صورت نمي گيرد، اما پرديس اين آمادگي را دارد كه به عنوان نخستين شهر جديدي باشد كه طرح جايگزين مسكن مهر در آن اجرا مي شود. كارشناسان بر اين باور بودند، با توجه به ساخت 85 هزار واحد مسكوني مهر در شهر جديد پرديس، اين امكان وجود داشت كه بافت جمعيتي پرديس به لحاظ اجتماعي به يك قشر خاص محدود شود كه با اجراي طرح جايگزين مسكن مهر، اين نگراني برطرف و مي توان اميدوار بود كه همه اقشار جذب شهر جديد پرديس شوند. 


قراردادها به مرور امضا مي شود 

هدايت در پاسخ به نگراني بسياري از متقاضيان درخصوص تاخير در انعقاد قراردادهاي پيش فروش مسكن مهر، تصريح كرد: انعقاد قرارداد با مردم براساس اولويت ثبت نام و مبلغ واريزي آنها صورت مي گيرد. حداقل واريزي براي متقاضيان فاز 11 پرديس 26 ميليون تومان، فاز 8، 36 تا 40 ميليون تومان و براي فاز 9 براساس متراژ واحد متفاوت است كه به گفته هدايت، تا زماني كه سقف آخر هر بلوك زده نشود، امكان انعقاد قرارداد وجود ندارد. اما وي به متقاضيان اطمينان خاطر داد كه مشكلي وجود ندارد و آنان مي بايد براساس برنامه نسبت به واريز آورده خود اقدام و منتظر دعوتنامه باشند. به گفته وي، روزانه 200 نفر در فاز 11 و 100 نفر در فاز 8 براي عقد قرارداد پيش فروش فراخوانده مي شوند. 

هدايت با تشريح روند ساخت فازهاي مسكن مهر پرديس، اعلام كرد: كارها براساس روال در حال انجام است و در پرديس به پيمانكاري در بحث مسكن مهر يك ريال هم بدهكار نيستيم. وي خاطرنشان كرد: در دولت جديد به علت تثبيت قيمت ها حتي مي توان گفت روند ساخت و سازها بهتر شده و متقاضيان مي توانند هرگاه كه بخواهند، از روند پيشرفت طرح خود بازديد كنند. به گفته وي، از 3 هزار واحد باقي مانده در فاز 3 پرديس، يك هزار واحد در مرحله واگذاري است و 2 هزار واحد ديگر نيز تا آخر آذر تحويل داده مي شود. در فاز 9، 3 هزار واحد در حال ساخت و ساز است كه بخشي از آنها آماده شده و بخشي در حال تكميل، سفت كاري و نازك كاري است كه با تكميل زيرساخت ها، تحويل متقاضيان مي شود. 

در فاز 8 كه قرار است پذيراي 100 هزار نفر جمعيت باشد، ساخت و ساز و تكميل زيرساخت ها و روبناها با هم و با يك سرعت در حال پيشرفت است كه تاكنون 20 هزار فونداسيون ريخته شده و 8 هزار واحد مرحله سفت كاري را گذرانده است. در فاز 11 «كوزو» معادل 22 هزار واحد مرحله سفت كاري، اسكلت و سقف زني را گذرانده است كه تكميل زيرساخت ها و روبناها تا حدي از كار ساخت و ساز عقب تر است كه هدايت گفت: با مذاكرات صورت گرفته، قرار است بزودي اين مشكل برطرف شود. در فاز 5 پرديس كه كار ساخت و ساز واحدها به انجمن انبوه سازان سپرده شده، كار به كندي پيش مي رود كه البته مديرعامل شهر پرديس هم گفت انتظار از انبوه سازان به عنوان پيمانكاران ايراني كه دانش فني لازم را دارند، بيشتر از اين است. 


روند همكاري دستگاه هاي خدمات رسان كند شده 


جدا از بحث ساخت و ساز مناسب در واحدهاي مسكوني مهر، تكميل زيرساخت ها و خدماتي چون آب، برق، گاز و فاضلاب عاملي است كه مي تواند به تحويل سريع واحدها بينجامد. هر چند در شهر جديد پرديس به علت رويه متفاوت ما در بحث زيرساخت هاي شبكه هاي آب، برق و فاضلاب با ديگر سايت هاي مسكن مهر تاكنون مشكل خاصي وجود نداشته، اما هدايت به نكته اي اشاره كرد كه مي تواند اين روند را كند سازد. وي گفت: اخيراً روند همكاري وزارت نيرو در تامين آب و برق مسكن مهر پرديس كند شده كه انتظار مي رود دستگاه هاي خدمات رسان به تعهدات وزراي قبلي عمل كنند تا بتوانيم واحدها را در زمان تعيين شده به مردم تحويل دهيم.

هدايت تاكيد كرد: در پرديس كل روبناها از جمله مدارس، مساجد و كلانتري ها به صورت تكميل شده واگذار خواهد شد كه در حال حاضر روبناها پيشرفت قابل قبولي دارد و تعدادي از مدارس كاملاً آماده است. مديرعامل شهر جديد پرديس با تاكيد بر لزوم حل مساله حمل و نقل عمومي همه شهرهاي جديد به منظور رفاه حال مردم، گفت: تكميل نقشه هاي فاز 2 متروي پرديس در حال انجام است كه اميدواريم بتوانيم در آينده نزديك شروع كار را بزنيم. طرح هاي دسترسي فازهاي 5، 8، 9 و 11 نيز بجز دو دهنه تونل كه آزادراه و بزرگراه را به فاز 11 متصل مي كند، كامل شده است.

منبع : روزنامه ایران
تاریخ خبر : 21 مهر 1392

تعداد صفحات : 4

تبلیغات
تصویر : http://up.pardis11.ir/view/2986079/Bilan_Logo.png
پیشرفته ترین نرم افزار مدیریت ساختمان های مسکونی در بستر تلگرام
T.me/BilanRobot
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آمار سایت
  • کل نظرات : 909
  • تعداد اعضا : 2687
  • بازدید امروز : 110
  • باردید دیروز : 462
  • بازدید کلی : 4,393,245